Paweł otlet Otlewski współpraca

O mnie

Otlet – to ja!

Dzięki, że odwiedziłeś mój blog 🙂 Dziwi mnie to, ale w takim razie może też chcesz mnie poznać? Nazywam się Paweł Otlewski, ale wszyscy mówią na mnie otlet (ewentualnie kotlet, schabowy, mielony i de voile).

Pochodzący ze średniej miejscowości, ukończyłem technikum informatyczne oraz studia informatyczne na Collegium Da Vinci w Poznaniu.

Zawodowo zajmuję się administracją serwerów, a także tworzeniem oprogramowania.

Otlet.pl to mój blog, tworzony od lat. Nie wizytówka, nie źródło wiedzy, a mój blog, z moimi prywatnymi opiniami.

otlet’owe projekty

Otlet i JestemGraczem.pl

Prowadzę go od lat, miał wiele form, całkiem nie przypomina projektu, którym był na samym początku. Nie mieliśmy pomysłu, więc powstał aktualnie portal z blogiem i kilkoma bajerami – nic specjalnego.

Dlaczego prowadzę bloga?

Blogów stworzyłem kilkanaście, żadnym nie chciałbym się chwalić bo i nie ma czym tak naprawdę. Mam sporo do powiedzenia, szczególnie na tematy polityczne i ideologiczne, ale chciałbym takie tematy unikać, gdyż wolność słowa to nie jest coś, co zostało nam dane. Żyjemy w kraju, w świecie gdzie poprawność polityczna poszczególnych grup decyduje o tym, co możemy mówić, jak i kiedy. Jeśli wyrażę się w inny sposób niż jest to „przyjęte” jako poprawna forma, to czekają mnie konsekwencje. Nie mam na to czasu.

Z tego też powodu pozostawiłem Otlet.pl bardziej jako mojego bloga nie do końca technicznego, po prostu o mnie i rzeczach, które mnie interesują. Miejsce, gdzie mogę się podzielić czymś interesującym dla mnie i przy odrobinie szczęścia – dla Was!