Outsourcing

Usługa Outsourcingu jest coraz popularniejszą formą utrzymania swojej infrastruktury informatyczne. Jest prostszą i skuteczniejszą formą na zmniejszenie kosztów związaną z obsługą sprzętu i systemu informatycznego niż posiadanie na stałe zatrudnionego informatyka. Outsourcing polega na zleceniu części zadań związanych z infrastrukturą informatyczną innej osobie lub firmie.

Ofertę kierujemy głównie do firm i osób fizycznych, które potrzebują profesjonalnej obsługi informatycznej, związaną z administracją serwerami, systemami informatycznymi, czy projektowaniem i tworzeniem aplikacji.

W ramach tej usługi, możemy wykonać różnego rodzaju zadania, w tym instalację, konfigurację i administrację serwerami opartymi na systemie Linux. Mogą to być zlecenia jednorazowe, jak również stałej administracji. Również możemy dla Państwa wykonać strony WWW oraz aplikacje działające w systemie Windows, Linux oraz MacOS.

Również oferujemy doradztwo, czy to przy wyborze domeny, strony, serwera, komputerów, laptopów i telefonów. Są to usługi bezpłatne.

Samymi usługami będzie zajmować się Paweł Otlewski, ale też wiele zleceń będą wykonywane przez zaprzyjaźnionych grafików, programistów, webmasterów, którzy są świetni, o ile nie najlepsi w branży.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą bądź uzyskania odpowiedzi na jakiekolwiek dodatkowe pytania, prosimy o kontakt na adres [email protected]

Po przeanalizowaniu Państwa wymagań sporządzimy indywidualną wycenę wraz ze szczegółowym opisem i zakresem zadań do wykonania.