FACEBOOK sprzeda wasze dane! – wyjaśnienie…

Na Facebook’u ostatnio pojawiły się posty na temat zmiany polityki prywatności. Te posty to szczyt głupoty i ignorancji. Przeklejamy głupoty i tym samym udowadniamy, że nie mamy za grosz wiedzy na temat rzeczy o których staramy się informować innych.

Na początek zapraszam tutaj: Prywatność na Facebooku to pic na wodę, fotomontaż.

NIE ZAPOMNIJ OSTATECZNY TERMIN JEST DZISIAJ!!! Wszystko, staje się publiczne od jutra. Nawet wiadomości, które zostały usunięte lub zdjęcia, które nie zostały zatwierdzone. To nic nie kosztuje za zwykłą kopię i wklej, lepiej niż przepraszam. Kanał 13 news wspomniał o zmianach w polityce ochrony prywatności facebooka. Nie daję dla facebooka ani żadnego podmiotu powiązanego z facebookiem pozwolenie na korzystanie z moich zdjęć, informacji, wiadomości lub postów, zarówno z przeszłości, jak i przyszłych. Z tym oświadczeniem, zauważyłem na facebooku, że jest surowo zabronione do ujawnienia, kopiowania, dystrybucji lub podejmowania wszelkich innych działań przeciwko mnie w zależności od tego profilu i / lub jego treści. Treść tego profilu składa się z prywatnych i poufnych informacji. Naruszenie prywatności może być karane przez prawo (ucc 1-308-1 1 308-103 i status Rzymu). UWAGA: Facebook jest teraz podmiotem publicznym. Wszyscy członkowie muszą opublikować taką notatkę. Jeśli wolisz, możesz skopiować i wkleić tę wersję. Jeśli nie opublikujesz oświadczenia co najmniej raz, będzie on automatycznie upoważniony do korzystania z Twoich zdjęć, jak również informacji zawartych w aktualizacji statusu profilu. Nie dziel się. Kopiuj i wklej.

Facebook privacy

Czytając ten tekst można się uśmiać.

Po pierwsze – udostępniając ten post tylko udowadniasz, że w ogóle nie czytasz regulaminów.

Jeśli w internecie jest coś za darmo – kod zniżkowy, poczta e-mail, konto na platformie Facebook – to nie jest za darmo, a płacisz swoimi danymi.

Facebook jest platformą do zarabiania, jak wszystko inne co powstało. Facebook i inne firmy zarabiają na wiedzy o tobie i dostosowywania reklam pod ciebie.

Pamiętaj, by nie wierzyć we wszystko co znajdziesz w internecie ~ Abraham Lincoln

Sama treść tego wpisu jest godna pożałowania. Nieskładne i poparte nieistniejącym prawem 🙂 Zgodziłeś się na udostępnienie swoich danych – nie zgadzasz się? Usuń konto.

Przesyłanie takich treści dalej mówi również, że szczepionki zabijają, ziemia jest płaska, WOŚP sprzedaje broń jądrową Korei Północnej i wiele innych pierdół przesyłanych dalej.

Ten post to tylko informacja, że staliście się ofiarami najtańszej z możliwych manipulacji i swojej własnej ignorancji. Kolejny raz przekazujecie informacje bez poparcia w niczym – bo było w internecie.

FAKE NEWS ~ Donald Trump

Dodatkowo zapraszam do przeczytania poradnika, bo ewidentnie z tym też będziesz mieć problemy: JAK MĄDRZE ZADAWAĆ PYTANIA?

FACEBOOK i moje Post Scriptum

Pamiętajcie, że w regulaminie Facebook’a jest zapis, że jeśli będzie Mark Zuckerberg potrzebował narządu zastępczego, to jesteście zobowiązani mu oddać swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)