Jak zabezpieczyć WordPress

Opublikowano artykuł dzięki pomocy Linuxpl.com. Jest to marka, gdzie posiadam własny hosting (bez sponsoringu, by nie było, że lokowanie reklamy). Artykuł jest bardzo potrzebny dla wielu twórców strona opartych o WordPress.

http://otlet.pl/wp-content/uploads/2018/11/PromoBlogaWP.mp4

Zapraszam do zapoznania się z artykułem, gdyż naprawdę warto! Dziękuję również za świetny film-animację do artykułu!

Artykuł znajdziecie na stronie: https://linuxpl.com/blog/zabezpieczenia-wordpress-co-trzeba-wiedziec/

Zapraszam również do zapoznania się z pozostałymi artykułami oraz poradnikami, które napisałem: Inne artykuły i poradniki.

W najbliższym czasie planuję kolejne artykuły i poradniki na temat WordPress’a, będzie sporo moich opinii i obserwacji. Poruszę również temat WordPress’owej społeczności i podejścia do rozwiązywania problemów.

Niestety jest to problematyczna, zbyt często amatorska społeczność, nie umiejąca programować i stawiająca na rozwiązania rodem z Wix.com – czyli przeciągnij i upuść – profesjonalne strony z generatora. Jednak już opinie udostępnię w oficjalnym poście, póki co jeszcze przygotuję wszystkie materiały.

WordPress – jest to bardzo dobry CMS, popularny, darmowy i bezpieczny, dlatego warto w jego temacie edukować i szkolić ludzi. Przy okazji należy informować na temat złych praktyk – częstych wśród amatorów tworzenia stron WWW.