Paweł "Otlet" Otlewski

Współpraca

70
Paweł otlet Otlewski współpraca

Współpraca z firmami oraz projektami jest dla mnie świetnym pomysłem!

O autorze i blogu

Aktualnie jestem biednym blogerem, tworzę kilka portali internetowych, bez większych sukcesów. Pracuję w jednej z największych firm hostingowych w Polsce oraz studiuję Informatykę na Collegium Da Vinci.

Najważniejsze dla mnie jest kilka moich projektów.

23Games oraz 23.net.pl

Projekt Non-Profit, tworzony przeze mnie i moich przyjaciół z technikum praktycznie od 8 lat. W ramach projektu prowadziliśmy udany portal informacyjny, komunikator oraz społeczność, teraz niestety ze względu na studia oraz prace, pozostał niestety tylko komunikator TeamSpeak3. Może kiedyś uda się ponownie tchnąć duszę w portal i ruszyć z kolejnymi pomysłami, niestety finanse nas ograniczają.

ZWA.net.pl

Darmowe strony WWW dla mieszkańców i firm działających na obszarze powiatu Wałeckiego. Całkowicie darmowo, bez reklam i generatorów.

JestemGraczem.pl

Ten portal miał wiele swoich wcieleń, ale aktualnie to agregator streamów, filmów na YouTube oraz wpisów w tematyce gier komputerowych.

Inne

Prowadzę też jeszcze kilka innych projektów, jednak nie wspominam o nich, gdyż to tylko małe dodatki w moim portfolio projektów. Wśród nich są fora internetowe, blogi, fanpage na FB, czy profile na Instagramie.

Media

Zabezpieczenia WordPress. Co trzeba wiedzieć?

Współpraca

Celuję swoją działalnością do młodych programistów, administratorów systemów Linux oraz graczy, by zaoferować im pomoc i to co cenię najbardziej – wiedzę.

Rekrutacja

Jeśli chcesz mnie zatrudnić, zapraszam do kontaktu 🙂 A jeśli chcesz się zareklamować u mnie jako dobry pracodawca – również zapraszam do kontaktu, chętnie pomogę dobrej firmie znaleźć znakomitego pracownika. Współpraca na pewno będzie owocna!

Artykuły

Jeśli moja działalność i moje wpisy się podobają, mogę również pisać dla Ciebie. Dla mnie liczy się przekaz, a nie miejsce gdzie ono się pojawia. Współpraca w zakresie copywritingu jak najbardziej jest dla mnie cudowne.

Recenzje i testy

Również chętnie zająłbym się recenzjami. Niestety budżet nie pozwala mi na zrobienie tego samodzielnie, więc jeśli jest firma zainteresowana rzetelną recenzją, z przyjemnością pomogę. Współpraca na podłożu rzetelnych recenzji i testów sprzętu, oprogramowania, jeszcze czegoś innego?

Inne?

Może jest jeszcze coś innego? Napisz do mnie, a wymyślimy coś fajnego!

Paweł Otlewski

Programista, Webmaster, DevOps, Administrator - różnie się mnie nazywa. Ja po prostu jestem pasjonatem informatyki, uwielbiam gry komputerowe oraz tematykę bezpieczeństwa IT.

Wszelkie prawa zastrzeżone | Paweł Otlewski