Paweł "Otlet" Otlewski

Współpraca

717
Paweł otlet Otlewski współpraca

Współpraca z firmami oraz projektami jest dla mnie świetnym pomysłem!

O autorze i blogu

Aktualnie jestem biednym blogerem, tworzę kilka portali internetowych, bez większych sukcesów. Pracuję w jednej z największych firm hostingowych w Polsce oraz studiuję Informatykę na Collegium Da Vinci.

Najważniejsze dla mnie jest kilka moich projektów.

23Games oraz 23.net.pl

Projekt Non-Profit, tworzony przeze mnie i moich przyjaciół z technikum praktycznie od 8 lat. W ramach projektu prowadziliśmy udany portal informacyjny, komunikator oraz społeczność, teraz niestety ze względu na studia oraz prace, pozostał niestety tylko komunikator TeamSpeak3. Może kiedyś uda się ponownie tchnąć duszę w portal i ruszyć z kolejnymi pomysłami, niestety finanse nas ograniczają.

ZWA.net.pl

Darmowe strony WWW dla mieszkańców i firm działających na obszarze powiatu Wałeckiego. Całkowicie darmowo, bez reklam i generatorów.

JestemGraczem.pl

Ten portal miał wiele swoich wcieleń, ale aktualnie to agregator streamów, filmów na YouTube oraz wpisów w tematyce gier komputerowych.

Inne

Prowadzę też jeszcze kilka innych projektów, jednak nie wspominam o nich, gdyż to tylko małe dodatki w moim portfolio projektów. Wśród nich są fora internetowe, blogi, fanpage na FB, czy profile na Instagramie.

MediaM

Piszę co jakiś czas artykuł, na chwilę obecną moje artykuły/felietony znajdziecie dokładnie pod linkami poniżej:

Artykuł na temat bezpieczeństwa stron WWW, jak monitorować i weryfikować już obecne infekcje.

Współpraca

Celuję swoją działalnością do młodych programistów, administratorów systemów Linux oraz graczy, by zaoferować im pomoc i to co cenię najbardziej – wiedzę.

Rekrutacja

Jeśli chcesz mnie zatrudnić, zapraszam do kontaktu 🙂 A jeśli chcesz się zareklamować u mnie jako dobry pracodawca – również zapraszam do kontaktu, chętnie pomogę dobrej firmie znaleźć znakomitego pracownika. Współpraca na pewno będzie owocna!

Artykuły

Jeśli moja działalność i moje wpisy się podobają, mogę również pisać dla Ciebie. Dla mnie liczy się przekaz, a nie miejsce gdzie ono się pojawia. Współpraca w zakresie copywritingu jak najbardziej jest dla mnie cudowne.

Recenzje i testy

Również chętnie zająłbym się recenzjami. Niestety budżet nie pozwala mi na zrobienie tego samodzielnie, więc jeśli jest firma zainteresowana rzetelną recenzją, z przyjemnością pomogę. Współpraca na podłożu rzetelnych recenzji i testów sprzętu, oprogramowania, jeszcze czegoś innego?

Inne?

Może jest jeszcze coś innego? Napisz do mnie, a wymyślimy coś fajnego!

Paweł Otlewski

Programista, Webmaster, DevOps, Administrator - różnie się mnie nazywa. Ja po prostu jestem pasjonatem informatyki, uwielbiam gry komputerowe oraz tematykę bezpieczeństwa IT.

Wszelkie prawa zastrzeżone | Paweł Otlewski